tabnet-kasy-fiskalne-radom-terminale-płatnicze-polska-bezgotówkowa-podpis-elektroniczny-certyfikat-cencert
  • Kolektor Danych Inwentaryzator UNITECH HT682

Kolektor Danych Inwentaryzator UNITECH HT682

Nowoczesny, wytrzymały i niezawodny kolektor danych, przystosowany do pracy w trudnych warunkach magazynowych i produkcyjnych (IP54). Dzięki swej elastyczności i nienagannym wyglądzie sprawdza się również w handlu ułatwiając przyjęcia towaru i przyspieszając sprawdzanie cen towarów na półkach. Występuje z komunikacją kablową USB oraz bezprzewodową Bluetooth i WiFi.

Kolektor HT682 firmy Unitech to kompaktowe i wytrzymałe urządzenie zgodne z przemysłową normą odpornościową IP54, co oznacza że jest odporne na wilgoć i kurz. Wytrzymuje upadki z wysokości 1,8m na twarde, betonowe podłoże - jest to najwyższy próg upadku w dotychczasowej linii przemysłowych komputerów przenośnych Unitech. Jego konstrukcja pozwala również na pracę w niskich temperaturach (nawet -10 stopni ) dzięki czemu używany jest na rampach przeładunkowych magazynów i zapleczach sklepów.

 

HT682 to nie tylko nowoczesne ale również elastyczne rozwiązanie dla różnorakich Klientów - Unitech wyposażył swój nowy terminal w trzy rodzaje skanerów do wyboru: tradycyjny, nachylonych pod kątem 30stopni laserowy skaner kodów kreskowych; skaner laserowy o wydłużonym zasięgu tzw Long Range oraz wizyjny (tzw. imager) dekodujący zarówno zwykłe jak również dwuwymiarowe i skompresowane kody (model HT682-2D).

 

HT682 został zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach, idealnie sprawdzając się w halach produkcyjnych i w magazynach, w szeroko pojętym handlu, w serwisie, logistyce i transporcie. Jego niezawodność i wielofunkcyjność pozwala zwiększyć efektywność wszelkich procesów, poprzez maksymalizacje elastyczności i skuteczności mobilnych aplikacji do zbierania danych. Zróżnicowane skanery, intuicyjna klawiatura i bardzo wyraźny, kolorowy wyświetlacz dotykowy sprawiają iż dostęp do informacji jest znacznie szybszy i łatwiejszy niż dotychczas. Komunikacja WiFi, daje pracownikom w magazynie swobodę działania, a Bluetooth pozwala na bezproblemową komunikację z urządzeniami peryferyjnymi takimi jak mobilne drukarki etykiet.

 

Dla zwiększenia komfortu pracy, kolektor HT682 może być wyposażony w specjalny uchwyt pistoletowy ułatwiający skanowanie. Uchwyt, poza spustem uruchamiającym skaner, zawiera dodatkowy akumulator znacznie wydłużający czas działania kolektora bez konieczności doładowywania, a jeśli ten czas także byłby zbyt krótki można zastosować powiększony akumulator 4000mAh


Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Kolektor Danych Inwentaryzator UNITECH HT682

  • Kod produktu: UNITECH HT682
  • Dostępność: W magazynie
  • 3 800,70 zł

  • Bez podatku: 3 090,00 zł