tabnet-kasy-fiskalne-radom-terminale-płatnicze-polska-bezgotówkowa-podpis-elektroniczny-certyfikat-cencert
  • kolektor danych  CIPHERLAB CPT8600

kolektor danych CIPHERLAB CPT8400

 Kolektor batch'owy z dużym, czytelnym i podświetlanym wyświetlaczem LCD, gumowaną klawiaturą z klawiszami funkcyjnymi i pamięcią o pojemności 16MB. Posiada w standardzie moduł komunikacji bezprzewodowej Bluetooth do współpracy z drukarkami mobilnymi i innymi urządzeniami peryferyjnymi. Współpracuje z PCMarket, SmallBusiness, Subiekt i wieloma innymi programami handlowo-magazynowymi.

CPT8400 firmy CipherLab to nowoczesny i szybki terminal tekstowy z ergonomiczną obudową oraz łatwo programowalnym interfejsem.

 

Został wyposażony w duży i czytelny wyświetlacz LCD z regulowanym podświetleniem, wygodną i trwałą (gumowaną) klawiaturę 29 lub 39-klawiszową. W opcjach dostępne są różne rodzaje skanerów: standardowy laser lub imager pozwalający odczytywać kody 2D. Typowo komunikuje się z otoczeniem poprzez RS232, Bluetooth i USB ale opcjonalnie może być wyposażony w łączność GPRS.

 

Jest odpornym na upadki z wysokości 150cm na twarde podłoże oraz posiada normę szczelności w pełni zgodną z IP54 ( jest pyło i strugo–szczelny ) co pozwala na pracę w trudnych warunkach.

 

Współpracuje z PCMarket, SmallBusiness i wieloma innymi programami handlowo-magazynowymi, a można go stosować w przeróżnych gałęziach handlu, logistyce, serwisie i produkcji.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

kolektor danych CIPHERLAB CPT8600

  • Kod produktu: CIPHERLAB CPT8600
  • Dostępność: W magazynie
  • 2 950,77 zł

  • Bez podatku: 2 399,00 zł