tabnet-kasy-fiskalne-radom-terminale-płatnicze-polska-bezgotówkowa-podpis-elektroniczny-certyfikat-cencert
  • kasa ze sklepu internetowego ?

Ważne: Kupując kasę fiskalną staraj się wybrać dobry serwis, który znajduje się najbliżej miejsca instalacji urządzenia. Firma sprzedająca urządzenie, która je ufiskalni, zaplombuje swoją plombą, jako jedyna ma uprawnienia do jego serwisowania!

Większość sklepów internetowych, czy też firm sprzedających urządzenia w serwisach aukcyjnych może zaproponować atrakcyjną cenę na kasę fiskalną. Nie jest to związane tylko i wyłącznie z tym, że firmy takie często nie posiadają swoich salonów sprzedaży. Niska marża związana jest z późniejszymi usługami serwisowymi.

Zakup kasy fiskalnej znacznie różni się od zakupu np. butów do biegania czy też dobrej książki w atrakcyjnej cenie w serwisie aukcyjnym.

Kupując kasę fiskalną "na odległość" jesteś pozbawiony/a/:

  • szkolenia z obsługi urządzenia przed fiskalizacją, czyli możliwości potrenowania i zaznajomienia się z działaniem kasy - otwierając paczkę otrzymujesz urządzenie już ufiskalnione
  • szybkiej reakcji serwisowej - w przypadku awarii kasy fiskalnej, jesteś zmuszony/a/ wysłać urządzenie do firmy, z której zostało zakupione (tylko ona ma uprawnienia do jego serwisowania), serwis naprawia u siebie lub wysyła dalej do serwisu producenta a następnie odsyła (najczęściej paczką za pobraniem) do Ciebie. Taka procedura trwa od 3 do 10 dni w ciągu których jeżeli nie masz urządzenia zastępczego, musisz przerwać sprzedaż! Dodatkowo otrzymując paczkę i płacąc za nią przy odbiorze nie masz możliwości zareklamowania usługi, która była wykonana. Jeżeli okaże się, że coś jest nie tak, wracamy do punktu wyjścia, czyli jeszcze raz wysyłamy paczkę i czekamy kolejnych kilka dni.


W renomowanym serwisie stacjonarnym, takie sytuacje nie miałyby miejsca. Większość awarii urządzeń wykonuje się na miejscu u klienta, tam gdzie kasa fiskalna jest zainstalowana!

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

kasa ze sklepu internetowego ?

  • Kod produktu: kasa ze sklepu internetowego ?
  • Dostępność: W magazynie
  • 0,00 zł

  • Bez podatku: 0,00 zł