tabnet-kasy-fiskalne-radom-terminale-płatnicze-polska-bezgotówkowa-podpis-elektroniczny-certyfikat-cencert
  • gdzie kupić kasę fiskalną ?

Na początek ważna rada: Pamiętaj, że nie zawsze najkorzystniejsza oferta cenowa, to najlepszy wybór!

Wybierając miejsce, gdzie zakupimy kasę fiskalną warto jest zapytać znajomych, czy mogą polecić firmę z usług której skorzystali i są zadowoleni.

Jeżeli nasi znajomi nie posiadają kasy fiskalnej, kolejnym krokiem powinno być sprawdzenie, czy firma której ofertę wybraliśmy udostępnia na swojej stronie internetowej referencje wystawione czy to przez producentów urządzeń fiskalnych z którymi współpracują (jest to gwarancja serwisu na wysokim poziomie), czy też klientów którzy skorzystali z usług tej firmy.

Sprawdź również, czy firma zatrudnia co najmniej dwóch serwisantów posiadających uprawnienia do serwisowania urządzenia, które chcesz zakupić.

Jeżeli planujesz całodobową sprzedaż lub też świadczenie usług, dobrze jest wybrać taką firmę, która gwarantuje serwis całodobowy (przynajmniej telefoniczny). Warto to sprawdzić dzwoniąc np. w weekend na jeden z numerów serwisowych.

Raczej nie wybieraj firmy, która dysponuje tylko telefonami komórkowymi. Sprawdź więc czy na stronie internetowej lub też wizytówce udostępniany jest również telefon stacjonarny.

Jeżeli chcesz dokonać właściwego wyboru, skontaktuj się z nami. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

gdzie kupić kasę fiskalną ?

  • Kod produktu: gdzie kupić kasę fiskalną ?
  • Dostępność: W magazynie
  • 0,00 zł

  • Bez podatku: 0,00 zł