tabnet-kasy-fiskalne-radom-terminale-płatnicze-polska-bezgotówkowa-podpis-elektroniczny-certyfikat-cencert
 • Certyfikat NOWY na 2 lata

Zestaw CenCert bez czytnika na 2 lata

UPOWAŻNIENIE

Kwalifikowany certyfikat można nabyć jedynie po spotkaniu z naszym Inspektorem ds. rejestracji, w celu potwierdzenia tożsamości - lub zamawiając (za dodatkową opłatą) wizytę Inspektora w Waszym domu lub biurze.
Inspektor potwierdzi Waszą tożsamość na podstawie dokumentów

Do wydania certyfikatu do podpisu kwalifikowanego niezbędne są następujące dokumenty:

 • Dokument potwierdzający tożsamość: ważny dokument tożsamości (dowód osobisty, karta pobytu) wydany przez Polskę lub inny kraj Unii Europejskiej albo ważny paszport (wydany w dowolnym kraju).
  • W przypadku, gdy do certyfikatu ma być wpisany numer PESEL, dokument musi zawierać numer PESEL lub należy dostarczyć dowód nadania numeru PESEL
  • W przypadku, gdy do certyfikatu ma być wpisany numer dokumentu tożsamości (zamiast numeru PESEL), na spotkaniu z naszym Inspektorem ds. rejestracji trzeba okazać ten konkretny, ważny dokument tożsamości
 • W przypadku, gdy do certyfikatu ma być wpisany numer NIP (zamiast numeru PESEL)oryginał nadania numeru NIP dla osoby fizycznej, dla której wystawiany jest certyfikat (oryginał dokumentu do wglądu, kopia do akt)
 • W przypadku, gdy do certyfikatu mają być wpisane jakieś dane w polu "Pozycja zawodowa"dokument potwierdzający określone uprawnienia (w zależności od rodzaju wprowadzonych danych - np. prawo wykonywania danego zawodu regulowanego, upoważnienie do wystawiania legitymacji studenckich, upoważnienie firmy do wpisania danego stanowiska, dyplom nadania tytułu naukowego itd.)
 • W przypadku, gdy do certyfikatu mają być wpisane dane organizacjiUpoważnienie do otrzymania certyfikatu z danymi organizacji, podpisane przez osobę uprawnioną. Upoważnienie nie jest wymagane, jeśli uprawnienie danej osoby wynika z rejestru KRS/CEiDG albo ustawy (w przypadku organów administracji).

 • Podstawową formą płatności za zestaw certyfikacyjny, jeśli nie wykonano przedpłaty, jest zapłata gotówką, akceptujemy również zapłatę kartą płatniczą.

  Uprzejmie prosimy o uwzględnienie, że za wyjątkiem szczególnych przypadków (np. zbiorcze umowy na wydawanie certyfikatów), nie wydajemy certyfikatów na faktury płatne przelewem po realizacji usługi.

  W przypadku przedpłaty, uprzejmie prosimy o uwzględnienie, że potwierdzenie przedpłaty musi być zarejestrowane w naszym systemie informatycznym przed spotkaniem z Inspektorem ds. rejestracji

  Spotkanie z Inspektorem ds. rejestracji trwa typowo ok. 15 minut. W trakcie spotkania, podpiszecie Państwo Wniosek o wystawienie certyfikatu oraz otrzymacie kartę elektroniczną z Waszym kwalifikowanym podpisem.

  Otrzymana karta jest nieaktywna (nie można użyć zapisanych na niej kluczy do złożenia podpisu elektronicznego). Dzięki temu macie Państwo pewność bezpieczeństwa Waszego podpisu.   Napisz opinię

  Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
      Zła           Dobra

  Certyfikat NOWY na 2 lata

  • Kod produktu: Certyfikat NOWY na 2 lata
  • Dostępność: W magazynie
  • 289,05 zł

  • Bez podatku: 235,00 zł