tabnet-kasy-fiskalne-radom-terminale-płatnicze-polska-bezgotówkowa-podpis-elektroniczny-certyfikat-cencert
  • Kolektor Danych Inwentaryzator

Kolektor Danych Inwentaryzator UNITECH HT510

Nowoczesny kolektor danych z dużym wyświetlaczem, przystosowany do pracy w trudnych warunkach magazynowych lub produkcyjnych (szczelność: IP65, odporność: 1,5m). Sprawdzi się również w handlu ułatwiając przyjęcia towaru i przyspieszając sprawdzanie cen towarów na półkach. Model HT510 dostępny jest w komplecie ze stacją dokującą (podobnie jak HT682).

Unitech HT510 w połaczeniu z opcjonalnym uchwytem pistoletowym, to kolektor danych idealny dla pracowników magazynowych, umożliwiający łatwe operowanie jedną ręką. Dodatkowym ułatwieniem jest spory 3,5" wyświetlacz oraz duże klawisze poprawiające komfort i wydajność pracy. HT510 działa na platformie Microsoft Windows CE6.0, co czyni go prostym dla programistów (opracowywanie oprogramowania) oraz integratorów i administratorów IT (zarządzanie danymi we wszystkich znanych systemach operacyjnych i zgodność zbieranych informacji), skutecznie oszczędzając koszt i czas.

 

Zaprojektowany został do pracy w trudnych warunkach, wytrzymała konstrukcja HT510 jest odporna na wielokrotne upadki z 1,5 metra na betonowe powierzchnie (swobodny spadek po 6 stronach) i jest wyposażona w ochronę przed wodą i kurzem zgodnie z normą: IP65HT510 dysponuje wieloma przydatnymi akcesoriami, które skutecznie zwiększają łatwość obsługi i ogólną wydajność pracy.Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Kolektor Danych Inwentaryzator

  • Kod produktu: UNITECH HT510
  • Dostępność: W magazynie
  • 4 292,70 zł

  • Bez podatku: 3 490,00 zł